10 powodów dlaczego warto z nami pracować!

1. Bogate portfolio

Stosunkowo wąska specjalizacja to możliwość całkowitego skupienia się na efekcie końcowym. Mamy na koncie wiele realizacji z których jesteśmy dumni – poznaj nasze dokonania:

PORTFOLIO

2. Przemyślane etapy projektowe

Nie zaczynamy procesu tworzenia strony internetowej od jej projektowania. Jesteśmy agencją marketingową dla której serwis www jest narzędziem do realizowania celów naszych klientów. Przed przystąpieniem do prac projektowych analizujemy słabe i mocne strony biznesu klienta, jego konkurencję i określamy cele. Na podstawie zgromadzonych danych przygotowujemy pierwsze makiety i modele funkcjonalne, które w kolejnych etapach są dopracowywane. Cały proces tworzenia strony internetowej składa się czasem nawet z 16 etapów, a każdy z nich przyczynia się do tego, że projektowane przez nas witryny to coś więcej niż wizytówka w sieci.

3. Wychodzimy od celów biznesowych

Najpierw ustalamy cele biznesowe jakie mają być realizowane potem dobieramy do tego formy i narzędzia. Nie jesteśmy firmą która robi stronę i szuka kolejnego klienta. W naszym interesie jest aby strona była skuteczna ponieważ inaczej nie bylibyśmy w stanie realizować założnych celów. Naszym zadaniem często jest opracowanie strategii pozyskiwania klientów z internetu a strona internetowa jest tylko elementem tej strategii.

4. Nadzór właścicielski

Właściciele agencji sprawują nadzór nad jej funkcjonowaniem, dzięki czemu jakość produktów opuszczających nasze biuro projektowe stoi na najwyższym poziomie.

5. Nagrody i wyróżnienia

Nasi graficy to laureaci dwunastu ogólnopolskich konkursów graficznych.

6. Zaufani partnerzy

Współpracujemy z ponad 10 partnerami z branży reklamowej. Postawiliśmy na specjalizację, dlatego też zajmujemy się projektowaniem skutecznych stron i sklepów internetowych oraz brandingiem. Rozumiemy jednak, że klienci oczekują kompleksowej obsługi dlatego też zorganizowaliśmy grupę firm partnerskich dzięki czemu możemy polecać naszym klientom sprawdzone i skuteczne firmy zajmujące się; pozycjonowaniem, PR czy reklamą zewnętrzną. Nie pobieramy żadnych prowizji pomiędzy firmami partnerskimi. Jesteśmy sprawdzoną grupą i z pełnym przekonaniem polecamy się nawzajem.

Jeżeli ktoś jest od wszystkiego to jest do niczego dlatego preferujemy kompleksową obsługę realizowaną przez wyspecjalizowane w danym zakresie firmy partnerskie.

POZNAJ NASZYCH PARTNERÓW!

7. Pracujemy dla dużych firm

Współpracowaliśmy z firmą Microsoft przy promocji Office 365, korporacją ABC Data przy promocji gry Call of Duty: Advanced Warefare czy RTV EURO AGD przy promocji produktów marki Turtle Beach. Ostatnio mieliśmy przyjemność tworzyć stronę wydarzenia grzesiakwkrakowie.pl

8. Edukacja klienta

Agencja posiada firmę zależną zajmującą się szkoleniami i doradztwem z zakresu marketingu. Szkolenie przeszło już ponad 100 firm z całej Polski, dzięki czemu skutecznie pozyskują one klientów z internetu. Wśród uczestników szkoleń byli między innymi pracownicy działu marketingu firmy Melex. Lubimy szkolić ale opowiadając Case study z minionego tygodnia a nie o teorii z przed trzech lat.

9. Wiemy więcej

Wiele lat zajmowaliśmy się widocznością stron internetowych w sieci dzięki czemu zagadnienia związane z pozycjonowaniem i bardziej ogólnie rozumianym SEO weszły nam w krew. Choć obecnie zrezygnowaliśmy ze świadczenia usług w tym zakresie to zdobyta wiedza i doświadczenie pozwalają nam tworzyć strony internetowe, które w sposób naturalny pozycjonują się lepiej. Dzięki temu nasi klienci bez ponoszenia dodatkowych kosztów pozyskują więcej klientów. Nasze doświadczanie pozwala nam też wybrać sprawdzonych partnerów. Dla naszych klientów.

10. Doświadczenie w biznesie

Tworzeniem stron internetowych zajmujemy się od 2008 roku. Wiemy jak wiele musieliśmy się nauczyć, aby z powodzeniem prowadzić firmę odpowiadając za zatrudnione w niej osoby, jak dużo musieliśmy poświęcić czasu na dopracowanie procesów sprzedaży i obsługi klienta. W ciągu pierwszych dwóch lat, podczas których popełniliśmy sporo błędów jesteśmy bogatsi o wiele doświadczeń dzięki którym dziś z powodzeniem obsługujemy klientów z Polski i ze świata. Dzięki rozmowom z naszymi klientami wiemy co jeszcze musimy poprawić i choć nie jesteśmy idealni ponieważ widzimy wiele obszarów do rozwoju to jesteśmy naprawdę dobrzy. Tak mówią o nas nasi klienci.

Klienci nie zawsze płacą tylko pieniędzmi, płacą też niejednokrotnie straconym czasem i stresem. To trzy waluty o których trzeba pamiętać. Wiemy to, bo mamy już to za sobą. Każdego dnia zastanawiamy się jak polepszyć procesy i procedury w naszej firmie, jak jeszcze lepiej obsługiwać klientów i znajdować nowe sposoby aby pokazać, że nam na nich zależy.

Ludzie często pracują, aby zacząć żyć po pracy, dla nas to czym się zajmujemy to sposób na jego doświadczanie.

Top