O Firmie

Grupa ADream – Twój Zewnętrzny Dział Marketingu

Wizją Grupy ADream jest stała obecność w TOP5 polskich agencji działających w obszarach branży marketingowej. Rozwijamy się dynamicznie jednak chcemy pozostać przedsiębiorstwem, które zachowa ludzkie podejście do pracowników, pomimo tworzenia się coraz mocniejszych struktur i wdrażania procedur.

Wizję naszej firmy realizujemy poprzez niezłomne trzymanie się wartości, które definiujemy poniższymi postulatami.

DBAŁOŚĆ O ZADOWOLENIE KLIENTA

 • Jesteśmy profesjonalistami, otwartymi na nowe kierunki działań. Nie boimy się wyzwań, dlatego każdego dnia zastanawiamy się w jaki sposób możemy świadczyć usługi na jeszcze wyższym poziomie – usługi dostosowane do potrzeb najbardziej wymagających klientów. Szkolimy się, poszerzamy wiedzę oraz tworzymy procedury, dzięki którym będziemy mogli zagwarantować naszym klientom najwyższą jakość obsługi i realizacji. Jakość na każdym etapie współpracy z naszą agencją.
 • Robimy to co robimy, ponieważ potrafimy i lubimy to robić, a bez fun`u nie moglibyśmy dać z siebie 200%.

DBAŁOŚĆ O ZADOWOLENIE PRACOWNIKA

 • Jesteśmy po to, aby tworzyć lepsze i bezpieczne jutro dla tych, którzy nam ufają i wiążą z nami przyszłość poprawiając ich status życiowy
 • Praca to ważny element życia dlatego dbamy o to aby czas spędzony w ADream był przygodą i dźwignią do rozwoju zarówno osobistego jak i zawodowego
 • Stawiamy na wysoką kulturę osobistą, jasny sposób komunikacji, dobrą atmosferę oraz partnerskie relacje w firmie.
 • Zależy nam aby ludzie byli szczęśliwi, a praca w ADream była dla nich przyjemnością
 • Dbamy, aby nasi pracownicy zachowywali zdrowy balans pomiędzy pracą, rozwojem osobistym a czasem wolnym. Robimy to między innymi poprzez wprowadzenie 7 godzinnego dnia pracy.

DBAŁOŚĆ O CIĄGŁY ROZWÓJ ORGANIZACJI

 • Jesteśmy młodą i dynamicznie rozwijającą się firmą. która znaczącą część swoich zysków inwestuje w dalszy rozwój. Zawsze.
 • Zamierzamy na stałe zagościć w TOP5 polskich agencji interaktywnych.
 • Naturalną konsekwencją posiadania przez nas wiedzy z zakresu marketingu i sprzedaży oraz doświadczenia w prowadzeniu działalności jest angażowanie się w nowe przedsięwzięcia. Nowe projekty, nowe wyzwania? Hell yeah!
 • Jesteśmy inicjatorami powstania klastra firm z sektora IT ICT. Dzięki partnerstwu członków klastra będziemy w stanie realizować na skalę globalną najśmielsze projekty

INNOWACJA

Wykorzystując nasze know how jesteśmy gotowi realizować najśmielsze wizje, również przy tworzeniu własnych start up`ów.

DBAŁOŚĆ O FINANSE

 • Wykorzystując nasze know how jesteśmy gotowi realizować najśmielsze wizje, również przy tworzeniu własnych start up`ów.
 • Z naszej pracy pragniemy czerpać satysfakcję oraz korzyści finansowe, które pozwolą na inwestowanie w dalszy rozwój.

POLITYKA FIRMY WOBEC KONKURENCJI

 • Wyznajemy filozofię nieograniczonej obfitości wszechświata, w której podstawowym założeniem jest stwierdzenie “nasz rynek jest tak duży, że pieniędzy starczy dla wszystkich”, a “przypływ podnosi wszystkie łodzie”. Dynamiczny rozwój naszej firmy jest możliwy dzięki ścisłej współpracy innymi firmami z naszej branży. Dzięki wymianie doświadczeń uczymy się znacznie szybciej, a my i nasi przyjaciele możemy oferować usługi na jeszcze wyższym poziomie oraz lepiej obsługiwać swoich Klientów. Nigdy nie mówimy o konkurencji źle, a jeśli widzimy co mogą poprawić dzielimy się z nimi tą wiedzą. I zawsze jesteśmy wdzięczni, gdy oni pokażą nam w czym możemy być jeszcze lepsi.

“Mądrzy przedsiębiorcy współpracują, głupi konkurują.”

FIRMA TO LUDZIE A NIE LOGO I CYFRY NA KONCIE

Nie zgadzamy się z podejściem w którym człowiek jest tylko trybikiem w dążeniu do zwiększenia zysków firmy a jego dobro jest nieistotne. Zawsze będziemy tworzyć firmy w których usatysfakcjonowani ludzie pracują z pasją i uśmiechem na twarzy.

Top