facebook
Grupa ADream - Agencja Interaktywna Kraków

7 powodów dlaczego warto z nami pracować!

1. Tworzymy grupę specjalistów

Dlaczego Klienci czerpią korzyść z tego, że stanowimy Grupę kilku firm?
Współpraca między naszymi firmami to oszczędność jego czasu i pieniędzy – konsultacje specjalistów z różnych dziedzin marketingu eliminują wystąpienie problemów w przyszłości np. niedostosowanie do promocji w sieci. Opiniujemy wzajemnie swoją pracę – sprawnie i bezpłatnie uzyskujemy ocenę od prawie 30 specjalistów z naszych firm. Dzięki połączeniu wysokiej specjalizacji i kompleksowości usług Klient otrzymuje od Grupy ADream pełną strategię wejścia na rynek lub rozwoju firmy – wszystkie usługi realizuje w jednym miejscu, mając pewność, że składają się one na spójny i dokładnie zaplanowany wizerunek jego firmy.

2. Bogate portfolio

Stosunkowo wąska specjalizacja to możliwość całkowitego skupienia się na efekcie końcowym. Mamy na koncie wiele realizacji, z których jesteśmy dumni. Poznaj nasze dokonania:

PORTFOLIO

3. Przemyślane etapy projektowe

Pierwszym etapem przygotowania strategii promocji nie jest przystąpienie do projektowania strony lub założenie konto w Google AdWords. Wszystkie narzędzia jakie mamy do dyspozycji (strony www, e-sklepy, identyfikacja wizualna czy kanały reklamowe) są sposobem na spełnienie założeń strategicznych. Przed przystąpieniem do pracy analizujemy słabe i mocne strony biznesu Klienta oraz jego konkurencję, a także określamy cele. Poznajemy branżę i sprawdzamy potencjał. Na podstawie zgromadzonych danych przygotowujemy strategię promocji, pierwsze makiety i modele funkcjonalne strony www i pierwsze wersje projektów graficznych.

4. Wychodzimy od celów biznesowych

Pierwszym krokiem działań każdej z firm jest określenie celów biznesowych naszego Klienta, a dopiero potem dobór formy i narzędzi do ich osiągania. Nie jesteśmy firmą, która robi stronę, identyfikację czy testową kampanię i szuka kolejnego Klienta. Współpracujemy z Klientem długoterminowo, poszukując sposobów rozwoju jego firmy.

5. Pracujemy dla dużych firm

Współpracowaliśmy z firmą Microsoft przy promocji Office 365, korporacją ABC Data przy promocji gry Call of Duty: Advanced Warefare czy RTV EURO AGD przy promocji produktów marki Turtle Beach.Tworzyliśmy strony internetowe spójne z pełną identyfikacją wizualną m.in. dla Green Mountain Resort i projektu Miasta Krakowa Historical City 3.0. Naszym Klientem jest także Miasto Zakopane – projektowaliśmy warstwę UX nowego portalu. Zajmujemy się promocją w sieci znanych marek: York School of English, Imperial Stawowa, Why Not Travel. Nie boimy się pomagać naszym Klientom w ekspansji na rynki zagraniczne. Promowaliśmy także wydarzenia biznesowe (tworząc dedykowane strony www) m.in. konferencje Mateusza Grzesiaka – międzynarodowego psychologa, trenera i konsultanta biznesu.

6. Edukacja klienta

Agencja posiada firmę zależną zajmującą się szkoleniami i doradztwem z zakresu marketingu. Szkolenie przeszło już ponad 100 firm z całej Polski, dzięki czemu skutecznie pozyskują one klientów z internetu. Wśród uczestników szkoleń byli między innymi pracownicy działu marketingu firmy Melex. Lubimy szkolić ale opowiadając Case study z minionego tygodnia a nie o teorii sprzed trzech lat. Prowadzimy blogi i strony firmowe na Facebooku, na których dzielimy się wiedzą i doświadczeniem przygotowując porady i serie edukacyjne.

7. Doświadczenie w biznesie

Zaczynaliśmy w 2008 roku od tworzenia stron internetowych. Wiemy jak wiele musieliśmy się nauczyć, aby z powodzeniem prowadzić firmę odpowiadając za zatrudnione w niej osoby, jak dużo musieliśmy poświęcić czasu na dopracowanie procesów sprzedaży i obsługi Klienta. Dzięki tym doświadczeniom obsługujemy teraz Klientów z Polski i całego świata. Nieustannie rozmawiamy z Klientami, aby dowiedzieć się co jeszcze możemy poprawić – chcemy odnajdywać jeszcze więcej obszarów do rozwoju.

Top