PLEN

Kariera

Miejsce pracy: Kraków

ADream Sp.z o.o poszukuje doświadczonych strategów, którzy będą odpowiedzialni za tworzenie i wdrażanie długoterminowych strategii marketingowych dla naszych Klientów. Jesteśmy grupą spółek z branży reklamowo-marketingowej – każda z nich ma swoją wąską specjalizację, ale dzięki wspólnemu działaniu oferujemy Klientom szeroki wachlarz usług. Szukamy osób, z którymi będziemy mogli działać jeszcze szerzej, skonfrontować różne kierunki myślenia o marketingu oraz czerpać nowe know how branżowe.

Co będzie należało do Twoich obowiązków?

Twoim zadaniem będzie wprowadzenie do naszych strategii nowych inspiracji, wiedzy i unikalnego know how. Nie chcemy ograniczać Cię do konkretnych obszarów strategicznych – powiedz nam w czym jesteś dobry: w badaniach konsumenckich, strategiach komunikacji, brandingu, kampaniach 360, strategiach digital marketingu. Będziemy wymagać biegłości w monitorowaniu rynku, trendów, narzędzi, konkurencji i badań oraz analizie efektywności realizowanych przez nas działań. Potrzebujemy osób, które zarekomendują jeszcze lepsze ścieżki rozwoju dla naszych Klientów.

Wymagania:

 • kilkuletnie doświadczenie w tworzeniu strategii marketingowych;
 • doskonała znajomość mediów tradycyjnych jak i digital;
 • sprawne łączenie kreatywności i analitycznego myślenia;
 • wysoka kultura osobista;
 • doskonałe zdolności komunikacyjne;
 • biegła znajomość języka angielskiego;
 • znajomość zagadnień związanych z badaniami rynku, analizą marketingową i biznesową;
 • podstawowa znajomość zagadnień z zakresu psychologii, socjologii, ekonomii.

Co możemy Ci zaoferować?

 • Pracę w systemie projektowym (może także na etat – porozmawiamy o tym);
 • możliwość tworzenia strategii dla dużych Klientów;
 • współpracę ze specjalistami z naszych firm m.in. tworzenie stron www, marketing internetowy, identyfikacje wizualne i branding;
 • partnerów, dla których będziesz mógł realizować projekty B2B;
 • wynagrodzenie będzie określone indywidualnie na podstawie posiadanego doświadczenia oraz ustalonego zakresu współpracy.

Spotkajmy się My pokażemy Ci jak do tej pory pracowaliśmy, a Ty pokaż nam perełki wśród swoich strategii. Chcielibyśmy wiedzieć:

 • Ile masz lat doświadczenia w branży?
 • Ile strategii opracowałeś?
 • Jaki zakres miały strategie? (Jak bardzo były obszerne?)
 • Dla jakich marek przygotowywałeś strategie i jakie cele udało Ci się osiągnąć? (Opowiedz nam o 3 najbardziej rozpoznawalnych firmach.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą formularza. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).”

Możliwa forma współpracy z agencją:

Administratorem Danych Osobowych jest Agencja Interaktywna ADream Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Chopina 18/3a, KRS: 0000517132. Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez trzy miesiące od dnia przesłania CV. Za zgodą kandydatów w okresie 1 roku od zakończenia procesu rekrutacyjnego dane osobowe będą przetwarzane w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez administratora danych osobowych. Dane osobowe kandydatów nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.