PLEN
unity Logo

Unity Centre

  • Strona internetowa

Firma GDK Group zgłosiła się do nas z ambitnym zadaniem stworzenia projektu nowej strony internetowej Unity Centre. Poprzednia strona nie realizowała celów biznesowych klienta oraz umniejszała skali i rozmachowi projektu. Podeszliśmy do tematu na nowo. Wraz ze zmianą części akcjonariatu odczarowaliśmy krakowskiego "Szkieletora" przemieniając go w najnowocześniejsze centrum biznesowe w Krakowie - Unity Centre.

Serwis internetowy

Strona została stworzona w oparciu o technologię GatsbyJS, a nie w standardowych technologiach jak HTML, CSS, czy JavaScript. Jedną z kluczowych różnic pomiędzy tymi technologiami jest szybkość działania strony internetowej, którą można odczuć już w ciągu kilku pierwszych sekund jej użytkowania. Sposób doświadczania i obcowania z projektem strony internetowej ma sprawiać wrażenie lekkości, delikatności oraz intuicyjności, a wszystko ma odbywać się pośród nietuzinkowej estetyki.

Opracowaliśmy od nowa pełną architekturę treści oraz informacji, prezentując wszystkie atuty centrum biznesowego. Dodatkowo skupiliśmy się na pokazaniu stylu Art Déco, który towarzyszy całej inwestycji.

"Wieżowiec musi być wysoki w każdym calu.
Obecna musi być w nim siła i moc wysokości. W każdym swoim
calu powinien być dumny i podrywać się do lotu, od czubka po
fundament musi być całością, bez jednej choćby linii sprzeciwu."

Louis H. Sullivan, amerykański architekt,
twórca pierwszych wysokościowców.