BIOSYSTEM Organizacja Odzysku Opakowań SA

BIOSYSTEM Organizacja Odzysku Opakowań SA

List referencyjny zawierający podziękowanie dla agencji brandingowej Studio Leon z grupy ADream od BIOSYSTEM Organizacja Odzysku Opakowań SA.

W imieniu BIOSYSTEM Organizacji Odzysku Opakowań SA oraz BIOSYSTEM Elektrorecykling Organizacji Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego SA pragniemy podziękować Agencji Brandingowej Studio Leon sp. z o.o., ul. Chopina 18/3a w Krakowie za profesjonalne przygotowanie projektu biuletynu firmowego pt.: BioInformator.

Nasza współpraca ze Studiem Leon sp. z o.o. rozpoczęła się w grudniu 2017 roku i była kontynuowana podczas kolejnych wydań Biolnformatora. W zakres obowiązków Studia Leon sp. z o.o. wchodziło przygotowanie layoutu, korekta stylistyczna tekstów oraz przygotowanie projektu Biolnformatora do druku.

Z przyjemnością informujemy, że projekt graficzny Biolnformatora przygotowany przez Studio Leon sp. z o.o. spełnił nasze oczekiwania i został przygotowany zgodnie z ofertą. Na wyjątkowe uznanie zasługują kreatywne rozwiązania graficzne, dbałość o szczegóły i skrupulatność w opracowywaniu biuletynu.

Szczególne podziękowania kierujemy do Pani Agaty Kuźniarowskiej, która koordynowała prace graficzne nad aktualnym wydaniem Biolnformatora. Dzięki zaangażowaniu i bardzo dobrej organizacji pracy Pani Kuźniarowskiej, opracowanie projektu przebiegało efektywnie i w terminie.

Na podstawie dotychczasowej współpracy oceniamy pozytywnie Studio Leon sp. z o.o. i rekomendujemy jako profesjonalną, rzetelną i kreatywną agencję brandingową.

 

Z poważaniem

PREZES ZARZĄDU

dr Henryk Buczak

Forb Poland Sp. z o.o.

poprzedni

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego

następny