Magic Brands

Magic Brands

Opinia wystawiona dla Studia Leon z grupy ADream od Magic Brands.

Serdecznie polecamy Studio Leon Sp. z o. o. jako rzetelnego, kompetentnego i doświadczonego partnera biznesowego. Są to specjaliści znający się na sztuce projektowania graficznego, wykorzystujący nowe technologie w branży opakowań, przestrzegający przepisów prawnych w projektowaniu, a personalnie bardzo życzliwi ludzie.

Studio Leon wykonało dla nas projekty opakowań trzech nowych napojów, które przygotowujemy do wejścia na rynek oraz całej serii kosmetyków dla kobiet w ciąży. Projekty odznaczały się doskonałym dopasowaniem kolorystyki, symboliki i liternictwa do charakterystyki produktów oraz były wykonane na wysokim poziomie. Jesteśmy pewni, że tak przygotowane opakowania przykują wzrok konsumentów i przyczynią się do satysfakcjonującej sprzedaży naszych produktów.

Współpraca ze Studio Leon przebiegała pomyślnie od samego początku. Widzieliśmy, że nad naszymi projektami specjaliści pracowali zespołowo, dzięki czemu efekt jest dopracowany w drobnych szczegółach. Nie mamy zastrzeżeń do formy kontaktu, umowy i sposobów pracy. Przed rozpoczęciem współpracy wiedzieliśmy, że branża spożywcza oraz kosmetyczna to jedne ze specjalności Studio Leon – nie zawiedliśmy się.

Gerard Przybysz

Marketing Manager

Hotel Style

poprzedni

MediCarpathia

następny