RedmineUP

RedmineUP

Referencje dla agencji When z grupy ADream wystawione przez RedmineUP.

Z agencją WHEN współpracujemy od 10 miesięcy i jesteśmy zadowoleni z jakości świadczonych usług, obsługi klienta oraz wyników kampanii. Powierzony im budżet został dobrze skonwertowany na pożądane dla nas zyski.

Nasza firma świadczy usługi w obszarze wdrożeń na platformie Open Source Redmine. Sprzedajemy także rozszerzenia (pluginy) do Redmine pomagające zarządzać projektami, helpdeskiem czy sprzedażą. Nasi klienci pochodzą z całego świata, dlatego szukaliśmy partnera, który zadba o prowadzenie skutecznych kampanii na rynkach zagranicznych.

Zespół WHEN prowadził kampanie w sieci wyszukiwania oraz w sieci reklamowej na rynkach USA, UK, Kanady, a także na kraje DACH oraz Francję. Nasza Managerka Kasia prowadziła kampanie remarketingowe oraz na Facebooku. Cieszy mnie wsparcie w zakresie testowania nowych kanałów reklamowych jak Twittera czy BING.

Pragnę serdecznie polecić agencję WHEN, szczególnie tym z Państwa, ktorzy działają międzynarodowo lub planują ekspansję zagraniczną. Cenię sobie przyjacielski kontakt z całym zespołem i jestem pod wrażeniem profesjonalizmu w wykonywanych działaniach. W WHEN znajdziecie Państwo rzetelnego partnera dla Waszego biznesu.


Grzegorz Lewsza
Dyrektor ds. Marketingu

Speak Up

poprzedni

Green Mountain Resort

następny