Urząd Miasta Krakowa Wydział Promocji i Turystyki

Urząd Miasta Krakowa Wydział Promocji i Turystyki

Referencje dotyczące projektu Miasta Historyczne 3.0. dla Grupy ADream w tym Studia Leon od Urząd Miasta Krakowa Wydział Promocji i Turystyki.

Pragnę wyrazić nasze zadowolenie ze współpracy z Grupą ADream. Studio Leon (część Grupy) wykonało dla nas pełną identyfikację wizualną projektu Miasta Historyczne 3.0. Projekt skupia się na dialogu między mieszkańcami, a włodarzami miast i dotyczy kierunku rozwoju turystyki w miastach historycznych. 1-2 marca br. w Centrum Kongresowym ICE Kraków odbyła się I Międzynarodowa Konferencja z ramach projektu – mieliśmy przyjemność obserwować reakcje uczestników na przebieg wydarzenia oraz na materiały, które towarzyszyły konferencji. Ku naszemu wielkiemu zadowoleniu odbiorcy często zwracali uwagę na wyrazistość identyfikacji, logo oraz wykonanie gadżetów. Strona internetowa (także wykonana przez Grupę ADream) oraz wszelkie materiały – począwszy od banerów do promocji w sieci, poprzez zaproszenia, ulotki, roll-upy, flagi, skończywszy na papierze firmowym (i wiele innych) – były zaprojektowane tak, by tworzyć spójny wizerunek i umacniać świadomość odbiorców.

Specjaliści z Grupy ADream od początku wykazywali się dużym zaangażowaniem, profesjonalizmem, rzetelnością i dokładnością, w szczególności na spotkaniach warsztatowych. Kontakt z firmą był zawsze bezproblemowy i przyjazny, a brand book zawierający wszystkie projekty oraz strona www były wykonany na wysokim poziomie.

Tegoroczna konferencja zakończyła się sukcesem, do którego przyczyniła się praca firmy ADream, za co serdecznie dziękujemy.

Z poważaniem,
Z-ca DYREKTORA WYDZIAŁU

ds. Turystyki

Katarzyna Gądek

INVEST HOUSE

poprzedni

Speak Up

następny