facebook
Grupa ADream - Agencja Interaktywna Kraków

O Firmie

Grupa ADream – Twój Zewnętrzny Dział Marketingu

Wizją Grupy ADream jest stała obecność w TOP5 polskich agencji działających w obszarach branży marketingowej. Rozwijamy się dynamicznie jednak chcemy pozostać przedsiębiorstwem, które zachowa ludzkie podejście do pracowników, pomimo tworzenia się coraz mocniejszych struktur i wdrażania procedur.

Wizję naszej firmy realizujemy poprzez niezłomne trzymanie się wartości, które definiujemy poniższymi postulatami.

DBAŁOŚĆ O ZADOWOLENIE KLIENTA

 • Jesteśmy profesjonalistami, otwartymi na nowe kierunki działań. Nie boimy się wyzwań, dlatego każdego dnia zastanawiamy się w jaki sposób możemy świadczyć usługi na jeszcze wyższym poziomie – usługi dostosowane do potrzeb najbardziej wymagających Klientów.
 • Szanujemy czas i pieniądze Klienta. To my jesteśmy specjalistami, których Klient poprosił o współpracę i zrobienie czegoś za niego. Dlatego angażujemy go w projekt tylko wtedy, gdy jest to konieczne. Działamy według wspólnie ustalonego planu. Proponujemy rozwiązania zoptymalizowane finansowo – szacujemy co przyniesie największy zwrot z inwestycji – to właśnie zysk Klienta jest naszą ambicją.

DBAŁOŚĆ O ZADOWOLENIE PRACOWNIKA

 • Jako pracodawcy chcemy tworzyć lepsze i bezpieczne jutro dla tych, którzy nam zaufali i w naszej firmie postanowili rozwijać karierę zawodową.
 • Praca to ważny element życia, dlatego dbamy o to aby czas spędzony w ADream był przygodą i dźwignią do rozwoju zarówno osobistego, jak i zawodowego
 • Stawiamy na wysoką kulturę osobistą, jasny sposób komunikacji, dobrą atmosferę oraz partnerskie relacje w firmie.
 • Zadowoleni pracownicy angażują się w rozwój firmy na 200%, pracują wspólnie na jej sukces i szczerze się cieszą z każdego kroku naprzód. Wiemy, że działając wspólnie jesteśmy silniejsi, ale działa to tylko wtedy, gdy podstawą się prawdziwe uczucia i pragnienia.

POLITYKA FIRMY WOBEC KONKURENCJI

 • Wyznajemy filozofię nieograniczonej obfitości wszechświata, w której podstawowym założeniem jest stwierdzenie “nasz rynek jest tak duży, że pieniędzy starczy dla wszystkich”, a “przypływ podnosi wszystkie łodzie”. Dynamiczny rozwój naszej firmy jest możliwy dzięki ścisłej współpracy innymi firmami z naszej branży. Dzięki wymianie doświadczeń uczymy się znacznie szybciej, a my i nasi przyjaciele możemy oferować usługi na jeszcze wyższym poziomie oraz lepiej obsługiwać swoich Klientów. Nigdy nie mówimy o konkurencji źle, a jeśli widzimy co mogą poprawić dzielimy się z nimi tą wiedzą. I zawsze jesteśmy wdzięczni, gdy oni pokażą nam w czym możemy być jeszcze lepsi.

“Mądrzy przedsiębiorcy współpracują, głupi konkurują.”

DBAŁOŚĆ O CIĄGŁY ROZWÓJ ORGANIZACJI

 • Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą. która znaczącą część swoich zysków inwestuje w dalszy rozwój. Zawsze.
 • Zamierzamy na stałe zagościć w TOP5 polskich agencji reklamowych/marketingowych.
 • Naturalną konsekwencją posiadania przez nas wiedzy z zakresu marketingu i sprzedaży oraz doświadczenia w prowadzeniu działalności jest angażowanie się w nowe przedsięwzięcia.
 • Jesteśmy inicjatorami powstania grupy firm z sektora IT ICT. Dzięki partnerstwu członków grupy będziemy w stanie realizować na skalę globalną najśmielsze projekty
 • Bierzemy udział w szkoleniach, targach i konferencjach. Organizujemy szkolenia wewnętrzne dla pracowników oraz zaopatrujemy biblioteczkę firmową w najnowsze pozycje książkowe. Wspieramy się wzajemnie w uzyskiwaniu certyfikatów potwierdzających wiedzę i umiejętności. Nie akceptujemy bierności, chcemy śmiało kroczyć naprzód.
Top