facebook
Grupa ADream - Agencja Interaktywna Kraków

Kompleksowe działanie poprzez wyspecjalizowane firmy

Alingua- Biuro tłumaczeń

Dlaczego Alingua?
… bo biznes mówi dziś wieloma językami, a słowa mają niezwykłą moc…
… bo pierwsze wrażenie robi się tylko raz
… bo działamy kompleksowo (80 języków w ofercie, 93 specjalizacje językowe)
… bo cenimy Państwa czas (realizacja tłumaczeń ekspresowych nawet do 100 stron dziennie, wycena każdego zlecenia w 15 minut)
… bo tworzymy zespół ponad 200 tłumaczy, korektorów, redaktorów i copywriterów z całego świata, a każdy z nas jest specjalistą w swojej dziedzinie
… bo przede wszystkim kochamy to co robimy!

Kontakt:
Piotr Gabor
Biuro Tłumaczeń ALINGUA
mob. +48 692 892 592
biuro@alingua.pl

Interform – Agencja reklamy zewnętrznej

Naszą ofertę stanowi szeroki wachlarz produktów, takich jak: reklamy świetlne, litery przestrzenne, druk wielkoformatowy, banery reklamowe, tablice reklamowe, oklejanie samochodów aż po bardziej złożone realizacje, takie jak stoiska targowe czy wielkogabarytowe reklamy świetlne.

Realizowaliśmy zlecenia na terenie całego kraju a także dla zagranicznych kontrahentów z takich państw jak Szwecja, Dania, Niemcy, Austria, Francja oraz Hiszpania.

Kontakt:
Piotr Sozański
biuro@interform.com.pl
+48 605 606 460
interform.com.pl

Studio Filmowe Punkt Widzenia – profesjonalna produkcja wideo

Zajmujemy się profesjonalną produkcją materiałów wideo. W naszej ofercie znajdziecie Państwo m.in. spoty reklamowe, filmy na stronę internetową, videorelację z eventów, filmy korporacyjne. Wyróżnia nas świeże podejście do pisania scenariuszy i nowoczesna technologia. Wykonujemy zdjęcia profesjonalną kamerą, która posiada przetwornik klasy Super 35mm z możliwością nagrywania filmów w jakości kinowej 4k oraz slow motion. Dysponujemy dużym zapleczem sprzętowym w tym kranem kamerowym, stabilizacją glidecam, czy elektroniczną szyną. Dlatego też żadne, nawet najbardziej skomplikowane ujęcia nie stanowią dla nas problemu.

Kontakt:
Piotr Sozański
biuro@interform.com.pl
+48 605 606 460
interform.com.pl

CLICK COMMUNITY – mówimy językiem social media

Nasza Agencja social media click community istnieje na rynku od 2009r, zajmuje się kompleksową obsługą serwisów społecznościowych, takich jak Facebook, Instagram, Pinterest, Twitter czy też LinkedIn.
Działania te, obejmują stworzenie strategii działania, ogólnej kreacji oraz zbudowanie zaangażowania poprzez odpowiednią komunikację. Social media to nie tylko komunikacja z fanem, ale i relacja z nim. Wśród zadowolonych klientów znajdziecie takie firmy jak: Venezia, Unisono, BlanX Polska, Polskie Koleje Linowe, Aloha >From Deer, Idea Bank, Geberit i wiele innych.

Kontakt:
Daniel Habura
New Business Director
535 829 008
d.habura@clickcommunity.pl

Grupa KKIBCI – domeny, hosting i zarządzanie serwerami

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze w zakresie domen, hostingu i zarządzania serwerami. Jesteśmy zespołem kompetentnych i wyspecjalizowanych osób, dla których praca to nie tylko codzienny obowiązek ale pasja i możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji. Posiadamy własne Centrum Danych w całości zlokalizowane na terenie Polski. Wyróżnia nas otwarta i przyjazna komunikacja z klientami ukierunkowana na ich potrzeby. Dbamy o powodzenie wspólnych przedsięwzięć!

Kontakt:
Dorota Marzec
Opiekun Klientów
538 348 147
dorota.marzec@kki-bci.pl
www.kki.pl

Na niby Studio – wizualizacje 3D

Dlaczego NaNiby Studio?
…bo pokazujemy rzeczy, których jeszcze nie ma. Które trudno pokazać. Takie, które właśnie zaprojektowano albo są na etapie wdrożenia. Przestrzenie, które dopiero zaistnieją. A także takie, których nigdy nie będzie – pozostaną tylko w sferze wirtualnej.
Czym się więc zajmujemy? Pomagamy naszym klientom pokazać ich pomysły, tworząc wizualizacje 3D czyli wirtualną fotografię produktów, wnętrz i architektury..

Kontakt:
Agnieszka Zychowicz
kontakt@nanibystudio.pl
+48 509 983 670

Harmonique PR – Kampanie Public Relations

Pracujemy harmonijnie, kreatywnie i energicznie. Jesteśmy ludźmi pełnymi pasji i doskonale orientujemy się w trendach marketingowych. Naszą specjalnością są kompleksowe kampanie Public Relations. Łączymy wszystkie środki komunikacji, by stworzyć harmonijne i efektywne kampanie wizerunkowe. Wiemy, jak szybko zmienia się rynek, dlatego stawiamy na nieustanny rozwój i stale szukamy nowych wyzwań..

Kontakt:
Marta Hycnar
Dyrektor Zarządzający
mob. +48 797 578 844
marta.hycnar@harmoniquepr.pl

Top