Alingua

Alingua

Referencje dla Agencji Interaktywnej ADream od Alingua.

Z pełną odpowiedzialnością polecam firmę Agencję Interaktywną ADream sp. z o.o. jako rzetelnego i profesjonalnego partnera w zakresie usług IT. Od momentu nawiązania współpracy zlecony projekt był realizowany rzetelnie i zgodnie z założeniami. Standardy obowiązujące w firmie w pełni spełniają nasze oczekiwania. Zlecony firmie projekt obejmował między innymi poniższy zakres prac:

  • warsztaty UX/UI mające na celu wypracowanie makiety funkcjonalnej nowego portalu naszej firmy
  • stworzenie nowej, spójnej identyfikacji wizualnej zarówno na potrzeby portalu, jak i dalszych działań marketingowych
  • zakodowanie nowego portalu (prace front i back-endowe) oraz jego publikacja

Zleceniobiorca zapewnia szybki przepływ informacji, dzięki czemu na bieżąco byliśmy informowani o realizacji poszczególnych etapów projektu, a usługi Agencji świadczone są przez doświadczonych specjalistów o wysokich umiejętnościach komunikacyjnych, zarówno z obszarów operacyjnych jak i handlowych. Cechy  te są dla naszej firmy niezbędne w utrzymaniu dalszych kontaktów biznesowych.

Agencja Interaktywna ADream w pełni realizuje podjęte projekty z niezmiennie wysokim zaangażowaniem. Dużym atutem firmy jest pełna dyspozycyjność pracowników udzielających wsparcia w każdej wymagającej tego sytuacji. Życzliwe i otwarte nastawienie do wymagań klienta zachęca do kontynuowania współpracy.

W związku z powyższym polecam Agencję Interaktywną ADream jako profesjonalnego i godnego zaufania partnera.

Usługi edukacyjno-psychologiczne Michał Stolarczyk

poprzedni

Uwodzenie i podryw Rafał Żuber

następny