PLEN
alingua Logo

Alingua

  • Rebranding
  • Strona internetowa
  • Stopki e-mailowe
  • Bieżące wsparcie i administracja stroną www

Z biurem tłumaczeń Alingua współpracujemy już od blisko 5 lat. W tym czasie w ramach naszej współpracy wypracowaliśmy projekty dwóch stron internetowych (poprzedniej oraz obecnej) opartych na wielogodzinnych warsztatach UX/UI, a także stworzyliśmy spójną identyfikację wizualną firmy do wszelkich międzynarodowych działań marketingowych. Firmie Alingua zależało na odzwierciedleniu we wszystkich materiałach marketingowych swojej filozofii opartej na bardzo wysokiej jakości tłumaczeń, ponadprzeciętnym standardzie obsługi klienta i wypracowanym przez lata systemie pracy, zgodnym z trzema normami ISO. Finalnym celem było nawiązanie szerszej współpracy z globalnymi i prestiżowymi markami.

Logo

Blue CMYK:

10060055

Orange CMYK:

055805

RGB

04797

RGB

23213257

HEX

002f61

HEX

e88439

Logo

Wejście na nowe rynki łączyło się z nowymi potrzebami marketingowymi firmy i wymagało opracowania zestawu materiałów promocyjnych oraz informacyjnych. To z kolei wymagało uporządkowania i odświeżenia identyfikacji wizualnej. Przeprowadziliśmy rebranding całej marki, zaprojektowaliśmy nowe logo i identyfikację wizualną.

Strona internetowa

Nowy serwis internetowy musiał spełniać szereg założeń wyznaczonych przez firmę Alingua, a także wypracowanych na etapie warsztatów UX/UI tj. rozbudowany formularz zamówień (umożliwiający bardzo szybką wycenę), umożliwiać łatwe wprowadzanie kolejnych wersji językowych oraz prezentować treści w sposób dopasowany do odpowiednich grup docelowych na rynku krajowym i zagranicznym.


Zobacz realizację

Stopki e-mail

Zaprojektowaliśmy również stopki e-mail tak, aby codzienna korespondencja była spójna z identyfikacją wizualną całej marki i przedstawiała potencjalnym kontrahentom, że firma Alingua zawsze dba nawet o najmniejszy szczegół.

Bieżące wsparcie i administracja serwisem www

Obecnie zajmujemy się zarządzaniem stroną firmy w ramach naszej usługi ForSecure (www.forsecure.pl), co wiąże się z jej regularnymi aktualizacjami, zabezpieczeniem, a także bieżącym serwisowaniem oraz dalszym rozwojem strony o nowe funkcjonalności na życzenie naszego partnera.

Referencje

Podjęte przez firmę projekty są realizowane w niezmiennym zaangażowaniem. Ważnym dla nas atutem firmy jest pełna dyspozycyjność pracowników udzielających wsparcia w każdej wymagającej tego sytuacji. Życzliwe i otwarte nastawienie do wymagań klienta zachęca do kontynuowania współpracy.

Piotr Gabor
Co-Founder & Member of the Board
Alinqua

Pozostałe projekty