mb Logo

Mount Blanc

  • Projekt katalogów
  • Sesja zdjęciowa

Nasza współpraca z firmą Mount Blanc zaczęła się od audytu dotychczasowych materiałów oraz ustalenia, że materiały to są na za niskim poziomie w stosunku do tego w jaki sposób marka chce prezentować swoje produkty oraz jaki poziom wyznaczała już konkurencja. Ustaliliśmy kierunek działania i stworzyliśmy całkowicie nową koncepcję katalogów sprzedażowych prezentującą ofertę Mount Blanc. Na przestrzeni całej naszej współpracy wykonaliśmy ponad 1000 zdjęć oraz stworzyliśmy trzy katalogi.

Projekty katalogów


Pierwszym katalogiem w którym nowy layout został zastosowany był katalog świąteczny, którego grafika miała na celu wywołanie jak najmilszych emocji związanych ze świętami oraz zachęcenie do zakupu czekoladek jako prezentu dla partnerów biznesowych.

Poza graficznym opracowaniem katalogów doradzaliśmy również w zakresie doboru materiałów i uszlachetnień użytych w druku offsetowym.

Sesja Zdjęciowa


Ważnym elementem zlecenia było wykonanie zdjęć produktów, zarówno zdjęć packshotowych jak i aranżacyjnych. W studio fotograficznym powstały dodatkowo zdjęcia, które można zobaczyć w kawiarniach Mount Blanc.

Pozostałe projekty