FUNDACJA WSPOMAGAJĄCA WYCHOWANIE “ARCHEZJA”

FUNDACJA WSPOMAGAJĄCA WYCHOWANIE “ARCHEZJA”

Referencje wystawione dla Grupy ADream przez Fundację Wspomagającą Wychowanie "ARCHEZJA".

Grupa ADream realizowała dla naszej fundacji kampanię mailingową do 15000 Szkół Podstawowych na terenie całej Polski. Kampania była kampanią informacyjną, w której rozsyłaliśmy dedykowane dla każdej szkoły dane logowania (unikalne tokeny weryfikacyjne). Zależało nam na tym, aby jak najwięcej szkół dołączyło do naszego projektu. Kampania był prowadzona bardzo profesjonalnie, każda wysyłka była optymalizowana pod względem wyższej konwersji. Otrzymywaliśmy systematyczne raporty skuteczności. Poprzez testy a/b, zmiany w mailach i kolejnych wysyłkach, np. do osób, które nie otworzyły maila lub otworzyły, ale nie wykonały zamierzonego celu udało nam się osiągnąć dużo wyższą skuteczność kampanii niż gdybyśmy po prostu wysłali maile.

Wspomniany powyżej mailing był powtarzany kilkakrotnie, a w połączeniu z wysyłką do szkół paczek z materiałami profilaktycznymi, co było również przedmiotem kampanii, osiągnęliśmy bardzo wysoki procent skuteczności otwarć maili, który wyniósł aż 20%.

Agencja wykazała się dużym doświadczeniem na tym polu, co wpłynęło finalnie bardzo korzystnie dla całego projektu i jesteśmy zadowoleni, że zdecydowaliśmy się na zlecenie tego zadania do agencji, niż próbować wykonać to samodzielnie.

PPHU MANUFAKTURA

poprzedni

Saveinvest Sp. z o. o.

następny