facebook
Grupa ADream - Agencja Interaktywna Kraków

Poszukujemy osób na następujące stanowiska

Dlaczego warto przeczytać to dokładnie? Bardzo cenimy sobie czas, zarówno własny, jak i naszych partnerów, dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszymi oczekiwaniami oraz tym, co możemy zaoferować Tobie. Pozwoli to uniknąć niepotrzebnych rozczarowań.

Preferujemy pełną transparentność w komunikacji, dlatego jasno definiujemy jakich pracowników poszukujemy. Naszym celem jest znalezienie osób, które będą czuły się częścią naszego zespołu.

Mind SETTwoje doświadczenie, wiedza czy umiejętności – cały “skillset” nie mają znaczenia jeśli Twój “mindset” będzie poniżej oczekiwań. Nastawienie do współpracy jest w naszej ocenie dużo bardziej istotne, niż same umiejętności. Stawiamy na ludzi, dlatego ważne dla nas jest to jakim jesteś człowiekiem, a dopiero w dalszej kolejności to co potrafisz. Jeśli chcesz się rozwijać zrobimy wszystko aby stworzyć Ci warunki, w których będzie to możliwe.

Przekonania i wartości Kluczowe są Twoje przekonania i wartości na temat otaczającego Cię świata. Jeśli myślisz, że osoby które są bogate są złe, a pierwszy milion trzeba ukraść to powinniśmy się zastanowić czy jest to dobry pomysł abyśmy współpracowali. Możesz też pozostać otwartym na zmianę tych błędnych przekonań na takie, które będą Cię wspierać i sprawią, że w Twoim życiu doświadczysz więcej obfitości. Jeśli chcesz uważać inaczej,  pozostać przy swoich negatywnych przekonaniach na temat świata oraz ludzi to nasza firma nie jest dobrym miejscem dla Ciebie. Traktujemy to bardzo poważnie.

Zapewnimy Ci wsparcie mentoringowe, ale przede wszystkim otrzymasz dostęp do wielu publikacji z zakresu rozwoju osobistego, o których potem możemy porozmawiać. Z chęcią pokażemy Ci drogę, ale to Ty zdecydujesz czy nią podążać. Są to dla nas sprawy niezwykle istotne, ponieważ Twoje przekonania i wartości są tym czym emanujesz i jak oddziałujesz na innych.

Chcemy naszym klientom dawać od siebie maksimum, nie tylko poprzez świadczenie najwyższej jakości usług, ale również poprzez wnoszenie wartości i pozytywnego nastawienia, które jest fundamentem budowania relacji z ludźmi. Uśmiech i serdeczność jest wartością dodaną każdego kontraktu, ponieważ biznes to nie pieniądze tylko ludzie.

Proaktywność – Oczekujemy proaktwyności. Proaktywność to  “postawa, w której przyjmuje się, że to jednostka odpowiedzialna jest za swoje życie poprzez dokonywanie wyborów”.

Możesz uważać inaczej, ale tylko Ty decydujesz o tym co się wydarzy w Twoim życiu, a brak decyzji to również decyzja.  Chcemy współpracować z osobami, które szukają rozwiązań a nie problemów. Pamiętaj, nie ma problemów – są tylko wyzwania:)

Możemy każdego dnia szukać tysiąca powodów potwierdzających, że jest źle lub tysiąca, aby stwierdzić, że jest dobrze. W ADream stawiamy na rozwiązania, które pozwolą nam stać się lepszą firmą. Słuchamy naszych klientów i siebie nawzajem – tylko dzięki pokorze będziemy stawali się lepsi i jeszcze bardziej skuteczni.

Nie akceptujemy pasywności. Kiedy masz problem – zawsze możesz przyjść do przełożonego, jednak będziemy z Ciebie dumni jeżeli zaproponujesz własne rozwiązania.

Prowadź dyskusję, nie oczekuj tylko monologu przełożonych. Nie jesteśmy Bogami, tylko szefami. Mylimy się, popełniamy błędy i cały czas się uczymy. Wszyscy zyskamy na proaktywnej postawie każdego dnia.

Rozwój zawodowy – owszem, ale głównie po godzinach. Większość ludzi pracuje po to aby po pracy zacząć żyć. To nonsens. Nie szukamy ludzi, którzy oczekują pracy od 9 do 17, ale ludzi, którzy dzięki pracy mają szansę się rozwijać. W ADream praca będzie częścią Twojego życia, a nie środkiem do zdobycia pieniędzy, które pozwolą Ci zacząć żyć po pracy.  Szukamy ludzi, którzy lubią to co robią, a praca daje im spełnienie i jest jednym ze sposobów na doświadczanie życia.

Czy wymagamy poszerzania umiejętności po pracy? Tak!

Czy podrzucimy Ci książki do przeczytania po pracy? Tak!

Szukamy ludzi, którym praca daje FUN, a czytanie książek, prasy branżowej, rozwijanie się w wolnym czasie jest oczywiste.

Nie szukamy ludzi, którzy pracują tylko dla pieniędzy, ponieważ sami nie prowadzimy dla nich firmy. Pieniądze są tylko konsekwencją tego, co robimy dobrze.

Ile pracujemy? Zależy nam na Twoim szczęściu, dlatego z pracownikami etatowymi rozliczamy się z 7 godzin i 15 minut pracy. 45 minut w trakcie dnia możesz przeznaczyć na co chcesz – wyjście na na spacer, obiad czy czytanie książki, rozmowy z kolegami i koleżankami z pracy. Ten czas to inwestycja w dobre samopoczucie. 

„Lojalność i zaangażowanie jest ważniejsze niż umiejętności i zdobyte doświadczenie”

Twoja szansa na współpracę z ADream wzrośnie o 30% jeżeli przeczytasz następujące książki:

  •         “Stolarz”
  •         “Jednominutowy manager”

Jeśli napiszesz nam jaki wpływ na Twoją pracę wywrą te publikacje to zyskasz kolejne 30% szans na angaż.

Zanim zapoznasz się z jakimkolwiek ogłoszeniem, przeczytaj najpierw cały tekst po lewej stronie. Jeśli przeczytanie tego
wydaje ci się wyzwaniem przejdź
tutaj.

Top