facebook
Grupa ADream - Agencja Interaktywna Kraków

Wykładamy na II Małopolskiej Konferencji “SKUTECZNIEJ”

 

Zapraszam na II Małopolską Konferencję Skuteczniej

Dołącz do nas, aby omówić najnowsze trendy w marketingu internetowym, dowiedzieć się o najlepszych praktykach biznesowych oraz poznać przełomową wiedzę na temat skutecznej sprzedaży.

Od inspiracji do działania – Wyróżnij się lub zgiń jest miejscem dla przedsiębiorców, którzy chcą stworzyć nowy wymiar obsługi klienta. Tworzymy platformę dla przedsiębiorców dzięki której mogą pozyskać wiedzę od specjalistów, dzielić się pomysłami na ulepszenie i systematyzację biznesu.

Mam przyjemność być jednym z prelegentów.

Łukasz Pach

Miłośnik marketingu, zarządzania i ebiznesu. Zewnętrzny doradca dla firm, szkoleniowiec z marketingu oraz strategii pozyskiwania ruchu na stronach internetowych. Jako absolwent Krakowskiej Politechniki porzucił inżynierskie zacięcie na rzecz zgłębiania arkanów życiowej miłości - marketingu i zarządzania - najsilniejszego uzależnienia oraz pasji. Przez 4 lata pracownik firmy Bard Centrum Gier zajmujący się marketingiem oraz PR firmy co pozwoliło na tworzenie comiesięcznych najbardziej szalonych onlinowych kampanii marketingowych. Wyznawca Facebooka jako podstawowego narzędzia do planowania grup docelowych pod względem demograficznym i behawioralnym dla sklepów internetowych. Fan ekonomii społecznej. Stale od 2005 roku poszerza swoją wiedzę z zakresu marketingu, zarządzania i ebiznesu. Od 2011 roku współwłaściciel Agencji Interaktywnej ADream.

Komentarze

komentarzy

Komentarze zostały wyłączone.

Top