facebook
Grupa ADream - Agencja Interaktywna Kraków

Test Osobowości

W każdym z poziomych rzędów składających się z czterech słów, zaznacz pole wyboru przed jednym określeniem, które jest najczęściej stosowane w odniesieniu do Ciebie. Wypełnij w ten sposób wszystkie czterdzieści rzędów; upewnij się, czy każdy numer został oznaczony. Jeżeli bedzie pasowała wiecej niż jedna odpowiedź, zaznacz tą, która najmocniej Cię charakteryzuje, jeżeli nie będzie pasowała żadna odpowiedź, zaznacz tą, która pomimo wszystko jest najbliższa prawdy.

Po najechaniu na pytajnik pojawi się wyjaśnienie cechy

MOCNE STRONY

SŁABE STRONY

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencję Interaktywną ADream Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Chopina 18/3a, KRS: 0000517132 REGON 123163480 (Administrator danych) w celu udzielenia mi informacji o wynikach testu osobowości. Podanie danych jest dobrowolne i umożliwia uzyskanie informacji o wynikach testu.


*Po wykonaniu testu proszę zgłosić się do osoby przeprowadzącej rekrutację.

**Definicje osobowości na podstawie Personality Patterns Lany Bateman

Klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy: Administratorem Danych Osobowych jest Agencja Interaktywna ADream Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Chopina 18/3a, KRS: 0000517132. Wgląd do wyników testu ma jedynie osoba przeprowadzająca rekrutację. Dane podane w formularzu posłużą w celach przeprowadzenia procesu rekrutacji i selekcji. Wyniki będą przechowywane przez 3 miesiące od daty wykonania testu (w przypadku kandydatów, którzy nie zostaną zatrudnieni) lub 3 miesiące od daty ustania zatrudnienia (w przypadku kandydatów zatrudnionych przez Agencję).

Top