Poszukujemy osób na następujące stanowiska

Dlaczego warto przeczytać to dokładnie? Bardzo cenimy sobie czas, zarówno własny jak i naszych partnerów, dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszymi oczekiwaniami jak i tym co oferujemy. Pozwoli to uniknąć niepotrzebnych rozczarowań.

Preferujemy pełną transparentność w komunikacji, dlatego jasno definiujemy jakich osób poszukujemy. Nie owijamy w bawełnę, nie czarujemy. Chcemy, aby każdy w naszym zespole czuł się jego częścią.

Twoje doświadczenie, wiedza czy umiejętności nie mają znaczenia jeśli Twój “mindset” będzie poniżej oczekiwań. Nastawienie do współpracy jest w naszej ocenie dużo bardziej istotne niż same umiejętności. Stawiamy na ludzi, dlatego ważne dla nas jest to jakim jesteś człowiekiem a dopiero w dalszej kolejności to co potrafisz. Nawet jeśli nie potrafisz jeszcze wszystkiego, ale chcesz poszerzać swoją wiedzę i dać z siebie 200% to prawdopodobnie będziesz mógł uczestniczyć w programie stażowym. Programie, który przygotuje Cię do pracy w ADream.

Kluczowe są Twoje przekonania i wartości na temat otaczającego Cię świata. To jest Twój “mindset”. Jeśli myślisz, że osoby które są bogate są złe, a pierwszy milion trzeba ukraść to masz dwa wyjścia; nie aplikuj albo dołącz do nas mając otwarty umysł i pozostawiając w tej kwestii pole do dyskusji. Daj sobie szansę na zmianę tych błędnych przekonań na takie, które będą Cię wspierać i sprawią, że w Twoim życiu doświadczysz więcej obfitości. Zapewnimy Ci wsparcie mentoringowe, ale przede wszystkim otrzymasz dostęp do wielu publikacji z zakresu rozwoju osobistego o których potem możemy porozmawiać. Z chęcią pokażemy Ci drogę, ale to Ty zdecydujesz czy nią podążać. Są to dla nas sprawy niezwykle istotne, ponieważ Twoje przekonania i wartości są tym czym emanujesz i jak oddziałujesz na innych.

Chcemy naszym klientom dawać od siebie maksimum nie tylko poprzez świadczenie najwyższej jakości usług, ale również poprzez wnoszenie wartości i pozytywnego nastawienia, które jest fundamentem budowania relacji z ludźmi. Uśmiech i szczera serdeczność do klienta to iskra radości która jest w Tobie. Iskra ta ma być wartością dodaną każdego kontraktu, ponieważ biznes to nie pieniądze tylko ludzie.

Oczekujemy proaktwyności. Proaktywność to  “postawa, w której przyjmuje się, że to jednostka odpowiedzialna jest za swoje życie poprzez dokonywanie wyborów”.

Możesz uważać inaczej, ale tylko Ty decydujesz o tym co się wydarzy w Twoim życiu, a brak decyzji to również decyzja. Możesz wysłać aplikację lub stwierdzić, że Ci się nie uda i odpuścić. Jeśli nie wyślesz aplikacji to szanse na dołączenie do naszego zespołu będą.. niewielkie.

Chcemy współpracować z osobami, które szukają rozwiązań a nie problemów. A tak poza tym.. nie ma problemów – są wyzwania:)

Możemy każdego dnia szukać tysiąca powodów dla których potwierdzimy, że jest źle lub tysiąca, aby stwierdzić, że jest dobrze. W ADream stawiamy na rozwiązania, które pozwolą nam stać się lepszą firmą. Słuchamy naszych klientów i siebie nawzajem – tylko dzięki pokorze będziemy stawali się lepsi i jeszcze bardziej skuteczni.

Nie akceptujemy pasywności. Gdy masz problem to zawsze możesz przyjść do przełożonego, jednak będziemy z Ciebie dumni jeżeli zaproponujesz własne rozwiązania.

Prowadź dyskusję + nie oczekuj monologu przełożonych. Nie jesteśmy Bogami tylko szefami. Mylimy się, popełniamy błędy i cały czas się uczymy. Wszyscy zyskamy na proaktywnej postawie każdego dnia.

Rozwój zawodowy owszem, ale i po godzinach. Większość ludzi pracuje po to aby po pracy zacząć żyć. To nonsens. Nie szukamy ludzi którzy oczekują pracy od 9-17, ale ludzi którzy dzięki pracy mają szansę się rozwijać. W ADream praca będzie częścią Twojego życia, a nie środkiem do zdobycia pieniędzy które pozwolą Ci zacząć żyć po pracy. Balans pomiędzy pracą a życiem prywatnym jest ważny, ale my szukamy ludzi którzy lubią to co robią a praca daje im spełnienie i jest sposobem na doświadczanie życia.

  • Jeśli praca która chcesz u nas wykonywać nie sprawi Ci radości – nie aplikuj
  • Jeśli problemem będzie to, że mamy projekt który wymaga oddania tego samego dnia i konieczne będzie to, aby zostać w pracy nieco dłużej- nie aplikuj
  • Jeśli czytanie książek, prasy branżowej, rozwijanie się w wolnym czasie jest dla Ciebie problemem – nie aplikuj

Szukamy ludzi którzy chcą się rozwijać i poszerzać swoje umiejętności nie tylko w czasie pracy. Nie szukamy ludzi którzy pracują tylko dla pieniędzy, ponieważ sami nie prowadzimy dla nich firmy. Pieniądze są tylko konsekwencją tego co robimy dobrze.

Mówimy sobie po imieniu. W biurze panuje miła atmosfera życzliwości i wsparcia. Traktujemy ludzi poważnie i jeśli się na coś umawiamy to tego oczekujemy. Nie wyobrażamy sobie sytuacji w której na każdym kroku musimy kogoś kontrolować. Nie krzyczymy, nie podnosimy głosu. Jeżeli sytuacja tego wymaga to prowadzimy trudne, ale spokojne i rzeczowe rozmowy – zwłaszcza jeżeli nie dzieją się rzeczy na które się umawiamy. Zawsze okazujemy wsparcie, dlatego zdanie “Jak mogę Ci w tym pomóc” będzie towarzyszyć Ci przez cały okres Twojej pracy w ADream.

Zależy nam na Twoim szczęściu dlatego z  ludźmi którzy pracują u nas na stałe i pracują 8 godzin rozliczamy się z 7. Godzinę w trakcie dnia możesz przeznaczyć na co chcesz; wyjście na na spacer, obiad czy czytanie książki. To jest Twój czas w trakcie dnia, aby zainwestować w dobre samopoczucie. Każdego dnia od 13 do 14 przestajesz pracować. Bierzesz głęboki oddech i dostrzegasz, że jest naprawdę fajnie.

Zdrowiu – to jasne. Jednak jeżeli jesteś nałogowcem to, rozumiemy, że w trakcie dnia potrzebujesz wyjść kilka razy na papierosa. Jeżeli palenie podczas godzinnej przerwy w środku dnia okaże się niewystarczające, będziemy oczekiwali że zostaniesz nieco dłużej w pracy.

„Lojalność i zaangażowanie jest ważniejsze niż umiejętności i zdobyte doświadczenie”

Twoja szansa na współpracę z ADream wzrośnie o 30% jeżeli przeczytasz następujące książki:

  •         Stolarz
  •         Prezent
  •         Jednominutowy manager

Jeśli napiszesz nam jaki wpływ na Twoją pracę wywrą te publikacje to zyskasz kolejne 30% szans na angaż. Możesz wszystko i nie ma ograniczeń a jeśli tego nie widzisz możemy pomóc Ci to zobaczyć, jednak 99% pracy wykonasz Ty.

Spróbujesz? Prześlij Cv!

Zanim zapoznasz się z jakimkolwiek ogłoszeniem, przeczytaj najpierw cały tekst po lewej stronie. Jeśli przeczytanie tego wydaje ci się wyzwaniem przejdź tutaj.

Top