PLEN

O nas

Twój zewnętrzny dział marketingu

Jesteśmy nastawieni na realizowanie celów naszych Klientów, dlatego stawiamy na jasną komunikację, rekomendujemy rozwiązania oraz egzekwujemy realizację założeń. Podejmujemy współpracę w oparciu o zweryfikowane zaufanie, jako specjaliści na których możesz polegać. Jesteśmy Twoim zewnętrznym działem marketingu.Agencję tworzą spółki z kluczowych obszarów marketingu. Dzięki wspólnej strukturze właścicielskiej (ADream jest współwłaścicielem wszystkich spółek) rozwijamy się w sposób systematyczny podnosząc nawzajem swoje kompetencje (jesteśmy razem nie tylko w KRS, ale również w jednym biurze w centrum Krakowa).

Zensite

www / landingpage / wordpress

Agencja efektywnych i efektownych stron internetowych. Użyteczność, nowoczesna grafika i realizacja celów to nasze zasady przy tworzeniu stron. Projektujemy i wdrażamy zarówno strony typu landing page, strony firm lokalnych, jak i również serwisy korporacyjne czy portale internetowe.

Studio Leon

studio graficzne

Agencja brandingowa specjalizująca się w przygotowywaniu materiałów do druku. Projektujemy identyfikacje wizualne, katalogi, opakowania i etykiety. Oferujemy pełne wsparcie w procesie wyboru drukarni i nadzoru produkcji.

When

marketing internetowy

Agencja zajmująca się szeroko pojętą reklamą w internecie: Google Ads (AdWords), Facebook Ads, Social Media, LinkedIn Ads, oraz analityką internetową. Posiadająca najwyższe odznaczenie przyznane przez Google - status Google Premier Partner oraz biorąca udział w największych wydarzeniach Google. W dziale SEM pracuje 5 certyfikowanych specjalistów Google Ads.

Flyemotion

motion

Agencja specjalizująca się w produkcji filmowej z dronów. Wywołujemy emocje podobne do tych, które towarzyszą oglądaniu trailerów hollywoodzkich produkcji – kreujemy wizerunek Twojej marki. Nie zajmujemy się wideofilmowaniem.

ForSecure

secure website

Zajmujemy się bezpieczeństwem i aktualizacją stron internetowych opartych o system Wordpress. Na systemie Wordpress utrzymywane jest około 30% stron internetowych na świecie  przez co jest to najczęściej hakowany system. Z nami możesz spać spokojnie.

Morestore

e-commerce

Agencja specjalizująca się w projektowaniu serwisów do sprzedaży online. Projektujemy i wdrażamy sklepy internetowe zarówno w oparciu o rozwiązania open source jak i rozwiązania dedykowane.