PLEN
gubalowka Logo

Rezydencja Gubałówka

  • Strona internetowa
  • Kampania leadowa
  • Banery reklamowe

Naszym zadaniem było stworzenie atrakcyjnego projektu wspierającego sprzedaż i prezentującego ofertę inwestycyjną kupna luksusowego apartamentu w Rezydencji Gubałówka. Projekt miał wywołać określone emocje i wzmóc pragnienie dokonania inwestycji, poprzez podkreślenie prestiżu miejsca i atrakcyjnych warunków współpracy. Strona miała być spójna wizualnie z istniejącą już identyfikacją wizualną obiektu – w ten sposób tworzymy spójny wizerunek Klienta, umacniamy komunikaty w świadomości odbiorców i tworzymy powiązania między wszystkimi elementami promocji.

Stworzyliśmy Landing Page mający na celu wsparcie sprzedaży inwestycji - rozbudowy istniejącego i działającego już od 2 lat obiektu hotelowego w samym sercu Zakopanego. Naszym celem było pokazanie nie tylko potencjalnego zysku inwestora, ale także atrakcyjność samej lokalizacji obiektu na Gubałówce.

W oparciu o stworzoną przez nas stronę oraz komplet banerów marketingowych prowadzimy szeroko zakrojoną kampanię marketingową w mediach społecznościowych tj. Facebook oraz Google, uzyskując doskonałe wyniki przekładające się na bardzo wysoką ilość leadów oraz rekordowo niski koszt ich pozyskania, a co za tym idzie pełne zadowolenie naszego Klienta, który już przymierza się do umocnienia naszej współpracy i wspólną realizację kolejnych projektów deweloperskich.

Pozostałe projekty