garda Logo

Garda Sikring

  • Strony internetowe
  • Integracje systemowe
  • Rozbudowane formularze kontaktowe
  • Stopki e-mail
  • Bieżąca obsługa i administracja stroną www

Garda Sikring to norweski lider rynku w zakresie ochrony obwodowej. Firma dostarcza i instaluje stałe oraz tymczasowe rozwiązania tj. barierki, bramy, siatki, ogrodzenia itp. Nasza współpraca trwa już od początku 2019 roku i w tym czasie wypracowaliśmy wspólnie kilkanaście stron internetowych, integracje z systemem CRM którego używa firma, zaprojektowaliśmy i zakodowaliśmy zaawansowane formularze kontaktowe oraz stopki e-mailowe.

Strony internetowe

Zaprojektowaliśmy rozbudowaną stronę internetową firmyw nowoczesnym wydaniu. Strona pokazuje szeroki zakres usług firmy w zakresie ochrony obwodowej, zawiera rozbudowany katalog produktowy, a formularze kontaktowe zostały zintegrowane z systemem CRM klienta dla zwiększenia jakości obsługi. Cały czas rozwijamy stronę o dodatkowe funkcjonalności zgodnie z bieżącym zapotrzebowaniem naszego Klienta.

Zgodnie z zapotrzebowaniem Klienta zaprojektowaliśmy spójne z identyfikacją wizualną strony internetowe spółek córek holdingu Garda Sikring tj. Nor-Netting czy Trygg Vei AS, które pozwoliły na zoptymalizowanie pracy poszczególnych oddziałów firmy w wybranych regionach Norwegii.

Stopki e-mail

Zaprojektowaliśmy dla naszego Klienta stopki e-mail, tak aby codzienna korespondencja była spójna z identyfikacją wizualną całej marki i przedstawiała potencjalnym kontrahentom, że lider rynku, którym niewątpliwie jest Garda Sikring dba o każdy szczegół zarówno jeśli chodzi o swój wizerunek, jak i obsługę swoich Klientów.

Bieżące wsparcie i administracja serwisem www

Obecnie zajmujemy się zarządzaniem stroną firmy w ramach naszej usługi ForSecure (www.forsecure.pl), co wiąże się z jej regularnymi aktualizacjami, zabezpieczeniem, a także bieżącym serwisowaniem oraz dalszym rozwojem strony o nowe funkcjonalności na życzenie naszego partnera.

Pozostałe projekty