PLEN
gg Logo

GG Brewery

  • Logo browaru
  • Logo piw
  • Projekty etykiet

Good Game Brewery warzy piwo dla graczy. Naszym zadaniem było zaprojektowanie całej marki od podstaw. Zaprojektowaliśmy logo browaru (Good Game Brewery), a także logo i etykiety dla każdego z 4 piw (Mid or Feed, Clutchmeister, Battle Royale i Runiczny Młot).

Logo

Black CMYK

Yellow CMYK

0

RGB

RGB

HEX

HEX

f8df10

Mid or Feed

Pale ale

Nazwa, logo oraz etykieta nawiązują do najpopularniejszej gry MOBA: League of Legends. W projekcie etykiety można dopatrzeć się nawiązania do najsilniejszego potwora z Summoner's Rift, Barona Nashora.

Clutchmeister

Pils

Nazwa, logo oraz etykieta nawiązują do najpopularniejszej gry FPS; CSGO. Na etykiecie można dopatrzeć się nawiązania do oddziału antyterrorystów szturmujących siedzibę terrorystów.

Runiczny młot

Dunkelweizen

To iście fantastyczne piwo na którego etykiecie można dojrzeć krasnoludzką fortecę Karaz Grong. Runiczny Młot to zdecydowanie ulubione piwo króla Thorgina.

Battle Royale

American Pale Ale

Nazwa, logo oraz etykieta nawiązują do niezwykle popularnych gier takich jak Fortnite czy PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS. Na etykiecie piwa można dojrzeć spadochroniarzy lądujących na wyspie na której odbędzie się walka, którą przetrwa tylko jeden z nich.

Strona internetowa

Byliśmy również odpowiedzialni za stworzenie strony internetowej tego niezwykłego browaru! GL i GG!