cm Logo

Crystal Mountain

  • Strona internetowa
  • Materiały marketingowe

Deweloper należy do grupy Osada Śnieżka, w skład której wchodzą powstałe kompleksy: Osada Śnieżka w Łomnicy, Osada Śnieżka Medical Spa w Łomnicy, Blue Mountain Resort w Szklarskiej Porębie, Platinum Mountain Resort w Szklarskiej Porębie, Green Mountain Resort w Karpaczu oraz Crystal Mountain Resort w Wiśle.

Są to wysokiej klasy kompleksy hotelowe działające w systemie condo, gwarantujące stały zysk na wysokim poziomie stopy zwrotu. Interesujący nas obiekt znajduje się w sercu Karkonoszy i zawiera pokoje hotelowe oraz apartamenty, których promocją zajmowała się nasza agencja.

Strona internetowa

Strona internetowa https://www.crystal-mountain.pl została zrealizowana dla dewelopera działającego na rynku inwestycji aparthotelowych. Najważniejszym zadaniem, jakiemu mieliśmy sprostać przy projekcie strony było stworzenie unikalnych widoków graficznych, które pozwolą pokazać prestiż inwestycji – hotelu o wysokim standardzie, położonegow jednym z najpopularniejszych kurortów wypoczynkowych w Polsce, w okolicach góry Śnieżki i sąsiedztwie Kurzych Skał, stanowiących atrakcję dla miłośników wspinaczek górskich.

Chcieliśmy także skupić się na przedstawieniu bardzo bogatej oferty usługowo-rekreacyjnej, znajdującej się w hotelu. Projekt layoutu graficznego zdeterminowany był także maksymalizacją użyteczności strony oraz, co niezwykle ważne, realizacją celów biznesowych Klienta. Najważniejszą funkcją strony było pozyskiwanie leadów od potencjalnych klientów.Wszystkie formularze na stronie zostały połączone z zewnętrznym systemem do zautomatyzowanej obsługi zapytań.

Materiały wspierające sprzedaz

Sprzedaż rozpoczyna się dopiero w momencie przekazania leadów naszemu Klientowi. Zadaniem agencji jest dostarczenie wartościowych kontaktów do potencjalnych inwestorów – to staje się podstawą dalszych działań po stronie dewelopera. Aby wspomóc Klienta w tym zadaniu przygotowaliśmy projekt prezentacji wspierającej sprzedaż – prezentacja w formie elektronicznej oraz drukowanej towarzyszyła Klientowi na spotkaniach biznesowych. Przygotowaliśmy obie prezentacje w trzech wersjach językowych – po polsku, niemiecku i angielsku.

Pozostałe projekty